Capigen Nedir?

CAPİGEN NEDİR
Saç dökülmeleri sağlıklı insanlarda da saçın ömrünü tamamlamasıyla görülmektedir. Ömrünü tamamlayan ve dökülen sağlıklı saç yerine yenisi gelerek dökülmenin etkisi hissedilmemektedir. Fakat kişideki saç tellerinin ömrünü tamamlamayarak büyüme fazında dökülmesi veya dökülen saçların yerine yenisi gelmemesi rahatsızlık olarak kabul edilmektedir. Saç dökülmesinde çevresel faktörler dışında hava kirliliği, özellikle stres ve yorgunluk etki ederken, sağlıksız beslenme de saç dökülmesine neden olmaktadır. Saça düzenli olarak uygulanılan bakımlar bu sorunun önüne set çekerken, hormonal nedenlerle genetik yatkınlık bu sorunun daha zor aşılmasına etki etmektedir. Özel bileşimlerle saç dökülmesine ve saçın yetersiz beslenmesine yardımcı olan Rephair, Capigen bileşimi gücüyle saç telinin sağlık kazanmasını sağlamaktadır. Bu noktada bilinmesi gereken Capigen nedir bilgisi olup, bilinçli bir kullanım gerekmektedir.
capigen-sac-dokulmesiCapigen nedir, kükürt bakımından zengin olan Homotaurin ve Glikozaminoglikan içeren bir bileşimdir. Patentli olan ve soy protein bazlı bir bileşim özelliğine sahip olması nedeniyle, saç problemlerine neden olan sebum salımını inhibe ederek, saçların ömrünü uzun kılmaktadır. Bunu sağlarken saçların gerek duyduğu vitamin ve mineralleri sağlayarak, kırılmaların oluşmasını güçlendirici etkisiyle engellemektedir. Saçların daha kalıcı olmasını ve saç diplerinin temizlenmesiyle canlılık kazanmasına Capigen yardımcı olmaktadır. Rephair şampuan içeriğinde yer alan bu bileşim aynı zamanda Rephair losyon ve Rephair serum içeriğinde de yer alarak saçın özel bir bakımla yaşadığı problemlerden uzaklaşmasını sağlamaktadır. Dökülen saç telinde artış gözlemlendiği anda yoğunluğun da eş zamanlı olarak azaldığı gözlenmektedir. Doğru bakımın uygulanması sonucunda saç derisinin büyüme döngüsünde kayıplar aza indirilerek, sağlıklı beslenmesine destek sağlanmaktadır. Capigen, kir ve yağın çevresini sararak, suyla birlikte kolay bir şekilde saç derisinden uzaklaşmasına etki etmektedir. Saçlara zarar vermeksizin gerçekleşen bu işlem, kirleri yok edecek bir oranı içererek saçları aynı zamanda koruma altına almaktadır. Rephair güçlü köpürme özelliğiyle şampuan kullanımında Capigen etkisinin saça kolaylıkla nüfuz etmesini sağlamaktadır. Bunun sonucunda saç, pürüzsüz bir görünüme ve parlak yapıya sahip olmaktadır. Nem saç için gerekli olan ve canlı olmasında etkili bir detay olup, Capigen etkisiyle bu nem saçta hapsedilerek, saçların kökten uca canlı tutulmasına etki etmektedir.
Saç sağlığında gerekli olan her detayı kapsayan Capigen nedir bileşimi, saçların gelişmesinde saç diplerini hedef alarak derinin yenilik kazanmasına yardımcı olmaktadır. Bunun sonunca saçlarda kırılma, ömrü tamamlanmadan dökülme, matlık gibi sorunlar ortadan kalmaktadır. Saçlarda dış etkenlerin gücüyle kısa sürede oluşan bakterilerin oluşumuna karşı koruma etkisini sunan Capigen bileşimi, daha uzun süreli bir steril saç kullanımını sağlamaktadır. Saçlarda olması gereken pH değerini dengede tutarak olası saç sorunların yaşanmasının önüne geçmektedir. Capigen çeşitli maddeler bakımından zengin olması nedeniyle yaşanılan saç problemleri üzerinde etkili çözümlerin elde edilmesine yardımcı olmaktadır.

Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?
Rephair ürün siparis Rephair ürün bilgi