Hsor Enzimi Nedir?

HSOR ENZİMİ NEDİR
Vücudun sağlıklı olması noktasında saçlarında önemli bir çizgide yer alması nedeniyle, ihtiyaç duyduğu besin desteğinin sağlanılması gerekmektedir. Bu besin desteği, günlük olarak besinlerden karşılanma oranının düşük olması sonucunda, bakım kavramı adı altında gerekli olan vitamin ve mineral desteği dışarıdan sağlanılmaktadır. Bu nedenle tercih edilen bakım ürünlerinin taşıdığı içerik önemli olup, bilinçli bir tüketicinin olunması gerekmektedir. Saçların bakıma ihtiyaç duyduğu sinyalini saçlar, öncelikle hacimsiz görünümü ile vermektedir. Kaybolan hacim, saç tellerinin zayıflamasına ve zaman içerisinde dökülmesine neden olarak, olumsuz bir sürecin yaşanmasını sağlamaktadır.

Sağlık problemleri ve ilaç kullanımlarının sunduğu yan etki dışında oluşan saç dökülmeleri, geçici bir evre olmasına karşın, bakımı yapılmadığı sürece tamamen saç kaybının yaşanmasına neden olabilmektedir. Rephair kullanımı, içeriğinde var olan HSOR bileşimiyle saç dökülmelerinin giderilmesine yardımcı olmaktadır. HSOR Enzimi Nedir araştırmaları, özel bir işlem sonucunda kültür edilerek Rephair ürününe ekstre edildiğini vurgulamaktadır.

hsor-enzimi-nedirHSOR Enzimi Nedir bilgisi, kötü hormon olarak nitelendirilen Dihidrotestosteron’u hedef alarak vücuttan atılımının sağlanıldığını sunmaktadır. HSOR tozu yer alan farklı gruplardaki bazı enzimleri içeren bir karışım olup, DHT’nin vücutta çok durmasını engelleyici özelliğiyle, oluşan saç problemlerinin önüne geçmektedir. Bayan ve erkeklerin ortak sorunu olan saç dökülmelerinde, günümüzde her üç erketen biri bu mücadeleyi vererek, sağlıklı saçların geri kazanılmasını istemektedir. Erkek tipi saç dökülmelerinde en büyük neden, androjen hormonu olan testosteronun değişim göstermedir. Testosteron özellikle, irsi yatkınlığı olan kişilerin saç köklerinde bazı enzimler aracılığıyla, kötü testosteron denilen DHT hormonuna dönüşmektedir. Kötü testosteron ise saç kökünde üretimi engelleyerek, saç kök hücrelerinin uyku fazına girmesine ve zamanla dökülmesine neden olmaktadır. Bu süreçte kullanılan Rephair, içeriğinde yer alan HSOR enzim gücüyle saç köklerinin etrafında oluşmuş olan, DHT’nin hızla parçalanmasını sağlayıp, durdurulmasına yardımcı olmaktadır. Erkek tipi saç dökülmesi sürekli ilerleme eğiliminde olması sonucunda, düzenli olarak HSOR enzimi içeren ürüne ihtiyaç duymaktadır. Bu ihtiyaçlara cevap sunan Rephair, şampuan, losyon ve serum olanaklarının elde edilmesini sağlamaktadır. İçerisinde yer alan bileşenler, Türkiye’de bulunan tek patentli bileşenler olması ve etkinliği konusunda ciddi çalışmalar yapılmış, tüm onayları almış olması, sistemik maddeler içermeyerek sadece saçlar için önemli bileşenleri bulundurduğunu, dermatolojik testlerle doğrulamaktadır.

HSOR Enzimi Nedir konusunda bilinmesi gereken bir diğer detaysa, saçların anagen evresinde saç kalitesinin arttırılması, sağlıklı uzamasını sağlamak amacıyla evrenin uzamasına etki ederek, DHT hormonunun etkisini azaltmasıdır. Önemli evrelerden biri olan telogen evresinde de HSOR enzimleri etkisini göstererek, kök dinlenme ve yeniden oluşma olgusuna, DHT durdurma etkisiyle yardımcı olmaktadır. Saç dökülmelerin azalması ve saçların daha sağlıklı olması isteklerine HSOR enzimleriyle çözüm sunan Rephair, düzenli kullanımıyla saçların sağlıklı sonuçlar sunmasına etki etmektedir.

  1. aslı dedi ki:

    ürününüzü bayanlarda kullanabilir mi yaşadığım hormon bozukluğundan dolayı testosteron hormonum yüksek bu konuda bilgi verirseniz sevinirim

    • admin dedi ki:

      Merhaba, ürünü kullanan bayanlarda söz konusudur. Fakat siz bu durumu doktorunuza danışmalısınız.

Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?
Rephair ürün siparis Rephair ürün bilgi