Rephair İçeriği

REPHAİR İÇERİĞİ NELERDEN OLUŞUR
Saç dökülmeleri günümüzde bayan ve erkeklerin ortak sorunu olup, herhangi bir sağlık sorun ya da sağlık sorunu nedeniyle kullanılan ilaçlar etkisi olmaksızın, oluşan dökülmeler farklı çözüm arayışlarının ihtiyacını doğurmaktadır. Günümüzde denen birçok ürüne karşın etki sonuçların elde edilmemesinin temelinde kullanılan ürünlerin içerik olarak gerekli desteği sunmada yetersiz kalmasıdır. Saçlarda oluşan dökülmeler öncelikle saç deresinin yeteri miktarda kılcal damarların kan dolaşımını sunmamasıyla oluşum sağlaayrak, saç tellerinde incelmelerin oluşmasına neden olmaktadır.

Gerekli olan bakım uygulanmadığı takdirde bu dökülmelere, sabah uyanıldığında yastıklarda, duş alırken banyoda daha sonrası ise elin saçlara atıldığında saçların anında elde kalmasıyla devam etmektedir. Sonucunda da açıklık oluşan kısımlarla saç kaybı yaşanmaya başlanılmaktadır. Saç ve saç derisinin ihtiyaç duyduğu içeriği zengin bir şekilde barından Rephair, saç dökülmelerinde olası nedenleri aza indirerek saçların güçlenmesine yardımcı olmaktadır. Kazandırılan güç sonucunda da saçlar dökülme sorunlarından uzaklaşabilmektedir. İlk olarak dikkat çeken özelliği HSOR enzimlerinin yer almasıdır.

rephair-icindekilerRephair içerisinde yer alan HSOR enzimleri hücre ve doku biyolojisi kültürü eşliğinde formülize edilen patentli özel enzimler olup, az bulunan maddelerin elde edilmesi adına kullanılan biyoteknolojik yöntemlerle geliştirilmektedir. Uygulanılan testler sonucunda, içerisinde barındırdığı HSOR enzimleri saç bakımında etkili bir yardımcı olduğu görülmüş olan bir özelliği sunmaktadır. Capigen bileşimi de içerisinde yer alarak patentli soy protein bazlı bileşenin kükürt açısından zenginliğini ele alarak Homutairin ve Glikozaminoglikan içermektedir. Saçların beslenmesinde daha kılcı bir özelliğin elde edilmesini sağlayarak, saç diplerinin zorlanmadan temizlenmesini ve saçların sağlıklı olmasında güçlülüğü, canlılığı sunan bir bileşimi Rephair, bireylere içeriğinde sunmaktadır. Yer alan başla bir bileşense Saw Palmetto, bitki özelliğinin özel ekstresini taşımaktadır. Bu bitki saç dökülmesine neden olan androjenik etkiyi azaltarak saçların dökülmesindeki baskının hafiflemesini desteklemektedir. Uygulandığı bölge üzerinde saç köklerinde ve saç tellerinde oluşan, olumsuz etki gösteren sorunların giderilmesinde yardımcı olan bir madde olarak Rephair içeriğinde yer almaktadır. Bütün bu özel bileşenlerin yanısıra sahip olduğu amino asit ve vitaminlerin desteğiyle sağlıklı saçların kısa sürede elde edilmesine olumlu katkıları yaşatmaktadır.

Rephair bileşenleri, aynı zamanda elzem amino asitleri, lizin ve arjanin ve biotin, pantenol maddelere yer vererek zayıf saç köklerinin düzenli kullanımıyla güçlenmesine yardımcı olmaktadır. Rephair şampuan kullanımı dışında yıkanma sonrasında, losyon kullanımını sağlayarak gerekli desteğin eksiksiz olarak problemli bölgelere sunulmasını sağlamaktadır. Doğru bir kullanım şeklini gerektiren serum kullanımı farkını kolay emilim özelliğiyle sunup, saç bakım işlemlerinin doğru bir sistemde gerçekleştirilmesini sağlamaktadır. Kullanılan bu üçlü sitem sayesinde saçlar yıkanma oranını düzene bindirerek gereksiz yıpranmaların saçtan uzaklaşmasını ve olası dökülmelerin sorunsuz giderilmesini sağlamaktadır.

Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?
Rephair ürün siparis Rephair ürün bilgi