Rephair Klinik Araştırmaları

REPHAİR KLİNİK ARAŞTIRMALARI
Günümüzde erkeklerin ve bayanların ortak sorunları haline gelmiş olan saç dökülme problemleri, sağlık sorunları ve beraberinde kullanılan ilaçlar olmaksızın, saç derisinin vitamin ve mineral desteğe ihtiyaç duyduğunu göstermektedir. Gerekli olan bu ihtiyacın karşılanmasında ele alınan Rephair, kullanım kolaylığı dışında bakımın hatasız ve düzenliği uygulandığı takdirde, içeriğinin sunduğu güçlü özler sayesinde dökülmelerin azaldığı ve yeni saç oluşumu zeminini desteklediği Rephair klinik araştırmaları sonucu ortaya koymaktadır.
rephair-sampuan-ve-sac-bakim-seti-klinik-arastirmalari
Rephair klinik araştırmaları, patentli ilk ve tek HSOR enzimli içeriği İtalya’nın Monza şehrindeki laboratuarlarda klinik ve Biomühendislik Enstitüsü tarafından saç artışına katkı dışında saç dökülmelerinde azalmasına katkı sağladığını ispatlamıştır. Yapılan klinik araştırmaların ve uygulanılan testlerin sonuçları genel olarak içerdiği HSOR enzimlerine bağlı olup, saçın dinlenme aşamasında DHT’yi baskıladığı ve vücuttan dışarıya atma olanağını sağladığı görülmüştür. Bunun sonucunda da saç dökülme oranlarında azalma, saçta büyümeye yardımcı ve saç oluşumunda da artış sağlanıldığı bilinmektedir. Birçok kozmetik ürünün başvurduğu gönüllü kişiler Rephair ürününde de denenerek, araştırma sonuçları yayınlanmıştır. 21 gönüllü kişinin katıldığı testte, 90 gün boyunca yapılan çift kör Plasebo kontrollü çalışma sonuçları, Rephair uygulanılan kişilerin saçlarında artışa rastlanarak, saçların beslendiği ve saçların parlaklıkla, canlılığında kazandırdığı saptanmıştır. Klinik test ve araştırmalar olucunda oluşturulan parametrede, fototrikogram, saç büyüme aşaması ile saçın dinlenme aşaması ve saç çekme testi dışında saç çapı ve saç ayırma genişliği bilgileri sunulmuştur. Yaş ortalaması 43,5 olan 21 gönüllü üzerinde uygulanılan 90 günlük testte, içeriğinde yer alan HSOR enzimleri ile Capigen ve Saw Palmetto bitkisi yardımıyla daha kalıcı ve kalın saç büyümesinin teşvik edilmesini sağlanıldığı bertilmiştir. Testte 60 günlük periyotta saçlar ilk güne oranla belirgin bir şekilde güçlendiği gözlemlenmiştir. Uygulanılan ve tabi tutulan testler, etkisini başarılı bir şekilde sunan bakım ürünü olarak belirlenmiştir. Uygulanılan klinik çalışmaların ve araştırmaların tamamı, İtalya’nın Monza şehrinde yer alan laboratuarda 90 günlük bir çalışmayı sunan Klinik ve Biomühendislik, kullanılan Rephair şampuan losyon ve serum bakımı, saç dökülmesinin önüne geçtiği, saç teli kopmasında azalmaların gözle görülür oranda azaldığının ve saç telleri arasındaki mesafenin azaldığı ispatlanmıştır.

Rephair sağlıklı ve güçlü saçlar için etkili olan enzimleri barındırdığını, saç dökülmelerin düzenli kullanımıyla %80 önüne geçmeye yardımcı olduğunu, saç diplerinin beslenmesi üzerinde etkili olduğu ve saç diplerinde temizliğin derinliğine elde edilerek, güçle beraber canlılık kazandırdığı vurgulanmıştır. Şampuanın normal bir yıkama şekliyle gerçekleştirilen ürünün losyonu temiz ve kuru saça uygulanması ve serum kullanımında derinin emilmesi sağlanılması gerekmektedir. Yapılan araştırmalar sonucunda Rephair bakım setinin bay ve bayanların kullanabileceği de sunulan bilgiler arasında yer almaktadır. Saç sorunlarından uzak, sağlıklı saçlarda kusursuz saç teliyle, parlaklık yaşatmaktadır.

Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?
Rephair ürün siparis Rephair ürün bilgi