Rephair Şampuan ve Losyon Nasıl Kullanılır?

REPHAİR ŞAMPUAN KULLANIMI

Sahip olunan saçlar görselliği sunması ve bir bütün olarak kişiyi temsil etmesi nedeniyle oldukça önemli olup dökülme sorunları karşısında farklı çözüm arayışlarına girilmesine neden olmaktadır. Sahip olunan saçların yapısını ve kişinin cildini tanıması dökülme noktasında yetersiz olup saçın geçirdiği evrelerde saçların desteklenmesi gerekmektedir. Vücudun alamsı gereken besinler sağlık için önemli olup, saçlar üzerinde de etki etmektedir. Özellikle eksik alınan B vitamini yetersizliği saçların dökülmesinde önemli bir rolü üstlenmektedir. Fiziki olarak her geçirilen evrenin sunduğu değişikliler gibi saçların geçirdiği Anagen ve Telogen vereleri de oldukça değişiklerin yaşanmasında etki etmektedir. Bu geçirilen saç evrelerinde Rephair şampuan, saçlara gereken desteği sunarak saç dökülmelerin önlenmesine yardımcı olmaktadır.

rephair-sampuan-kullanimiSaçların Anagen evresi saç tellerin uzaması dönemi olup, sağlıklı bir yapıya uygunluk taşıması gerekmektedir. Sağlıksız saç bu evreyi olumsuz sonuçlarla geçirerek istenilen saç uzunluğunun aksine daha fazla saç dökülmeleriyle mücadele edilmesine neden olabilmektedir. Bu geçirilen evrede Rephair şampuan saçların kalitesini arttıran dökülmeyi azaltan etkisiyle anagen uzamasının elde edilmesiyle sağlıklı bir evrenin geçiş sağlamasına katkı sağlamaktadır. Saçların yeniden oluşmasını ve kökünün dinlenme elde etmesi olan Telogen evresinde saç kalitesinin arttırılarak saç telinin yeniden oluşuma dönüşmesi evresinde gerekli olan desteği içeriğindeki vitamin ve minerallerle sağlayan Rephair, kir ve yağın çevreye salınmasını sağlayarak suyun bu kirleri daha kolay saçtan uzaklaştırmasına yardımcı olmaktadır. Şampuan dışında losyon ve serum özelliğine sahip olan Rephair, günlük kullanıma uygun olup, tüm saç tiplerine hitap ettiği gibi bay ve bayan kullanımı için de uygunluk niteliğini taşımaktadır. Islak saça uygulanan şampuan, yeteri oranda saçarla dökülerek köpürtülmektedir. Köpüklenen saçlarda şampuan bir ya da iki dakika bekletilme işleminden sonra ılık su ile durulanması gerekmektedir. İçermiş olduğu vitamin ve mineraller ile saçın ihtiyaç duygu vitaminin saç diplerinde elde edilmesini sağlayarak beslenmesini sağlamaktadır. En önemli özelliklerinden birisi olan Paraben ve boya içermeyen bir yapıda üretilmiş olması ve dermatolojik olarak test edilmiş olmasıdır. Daha güçlü bir etkili sonucun elde edilmesi adına losyon ve serumunda düzenli olarak kullanılması tavsiye edilmektedir.

Rephair şampuan saçların ihtiyaç duyduğu her yıkamada rahatlıkla kullanılabilmektedir. Günümüzün çevresel faktör etkilerinde saçlarda anında etkilenerek hızlı bir kirlenmeyi yaşamaktadır. Bu nedenle kirlerin deri gözeneklerinden uzaklaştırılması adına düzenli olarak yıkanması ve bakımının koruma altına alınması gerekmektedir. Saçın sahip olduğu genetik faktörler saç tellerinde ve yapısında farklılık taşınmasına neden olmaktadır. Rephair her tip saç özelliğine uygunluk taşıyarak sorunsuz bir desteğin saça uygulanarak saç dökülmelerinden uzaklaşılmasına yardımcı olmaktadır. Saçlarda kalıcı olma özelliğine sahip olan Capigen bileşimi saçların beslenmesine, saç diplerinin temizlenmesine ve saçların güçlenerek, sağlıkla beraberinde canlılık kazanmasını sağlamaktadır.

REPHAİR SERUM KULLANIMI
Saçlar görüntü olarak yansımasında yüz ifadelerini, yüz şeklini etkiyen önemli bir unsur olup, kafatası görünümünü de gizleyen bir örtücü görevini üstlenmektedir. Günümüzde özellikle yaşanılan stres ve çevresel faktörlerin etkisiyle saçlarda dökülme yaşanabilmektedir. Özellikle başın en üst kısmında yer alan saçlarda incelme ve hacim azlığı sunmasıyla kendisini belli etmeye başlar ve öncelikle başın ön kısmında saçlarda azalma görülmesine neden olmaktadır. Bakımı ve saçların ihtiyaç duyduğu beslenme sağlanamadığı takdirde bir süre sonra tepede açılma şeklinde sorunlara neden olmaktadır. Açılan deride ise ince tüyler yer alarak saçın gözle görülür derecede yok oluşunu göstermektedir. Düzenli olarak saçların yıkanması bakımı için yetersiz olup belirli miktarda alması gereken vitaminlerin saça sunulması gerekmektedir. Rephair şampuan kullanımı gerekli olan vitamin alınmasını sağlarken, losyon dışında Rephair Serum, saçların dökülmesinde durma noktasında saçlara yardımcı olmaktadır.

rephair-serumSaçların alması gereken besinleri ve vitamin şeklinde suma ihtiyaçlarına Rephair, HSOR enzimleri ile Capigen desteği ve Saw Palmetto bitkisi bileşenleriyle testosteronun dönüşmüş hali olan DHT’yi hedef olarak belirleyip, saç dökülmelerin önüne geçilmesine destek sağlamaktadır. Saç derisinin ihtiyaç duyduğu masajı güçlü bileşenlerle sağlayarak saç köklerinin anagen evresinde elverişli bir dönemin elde ederek daha güçlü saçların elde edilmesi sağlanılmaktadır. Kullanılan Rephair Serum ile kılcal damarların açılması sağlanarak saç köklerinin ulaşılamayan bölgelerine nüfuz ederek, saç köklerinin güçlenmesine yardımcı olmaktadır. Vitamin ve mineral dışında aminoasitleri içerisinde barındırması özelliğiyle etkisini güçlü sunarak, saç diplerinin hücresel gelişimi ve protein sentezi için, hammaddelerin saçlarda yer almasını sağlamaktadır. Serum kullanımında dikkat edilmesi gereken nokta, saç diplerine uygulanması gereken masaj olup, saç olmayan ya da sağlık kazanılması istenilen bölgeye dökülmesi gerekmektedir. Serumun etkili bir sonuç sunabilmesi açısından saç derisinin dökülen serumun tamamını emmesi gerekmektedir. Kullanım kolaylığı ve güçlü içeriğiyle saçın anında canlılık kazanmasına etki ederek, parlaklık eşliğinde oluşan dökülmelerin de önüne geçilmesini sağlamaktadır. Rephair kullanım farklı olarak, bay ve bayanlarda kullanım özelliğine sahip olup, saçların taşıdığı her tip özeliğe uygun gerekli bakımları sunmaktadır.

Saç dökülmelerinin nedenleri farklı olup, hastalık ya da ilaç kullanılmasından kaynaklı olmadığı durumlarda, androjenik alopesi sorununa bağlı zayıflayan saç kök sorunlarını neden olabilmektedir. Bunun çözümünde gerekli olan beslenmenin ve güçlenmenin sağlanması saçların dökülme, incelme sorunlarından rahatlıkla uzaklaşmanı sağlayabilmektedir. Seçilen doğru bileşimler aracılığıyla sağlıklı bir saç elde edilmesi olanağını sağlayan Rephair, şampuan kullanımı ile kirleri ve saç dipleri pH desteğini, losyonu ile özel bölgelerin daha yoğun vitamin isteklerinin karşılanmasına katkı sağlamaktadır. Rephair Serum özelliği ile de saç diplerinin masaj etkisiyle, her bölgenin gerek duyduğu tüm sağlık unsurlarının saç derisinde elde edilmesine, yapılan dermatolojik testlerle katkı sağlamaktadır.

Rephair Şampuan ve Losyon Nasıl Kullanılır? ile ilgili etiketler : > >

Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?
Rephair ürün siparis Rephair ürün bilgi