Saç Dökülmesine Çözüm Rephair

SAÇ DÖKÜLMESİNE ÇÖZÜM REPHAİR
Saç bakımı yapılmalarında uygulanmayan düzen ve kullanılan ürünlerin sahip olduğu özellikler yetersiz kaldığı noktada saç problemleri ortaya çıkmaktadır. Cilt sağlığı kadar saç sağlığı da önemli olup, gereken değer verilmediği takdirde saçlar erken bir yok olma devresini yaşayarak, geri dönüşümsüz sonuçlara neden olabilmektedir. Bu nedenle dikkati ve özveri seçimlerle doğru bakımın uygulanması gerekmektedir. Günümüzde erkek ve bayanlarda farklı oranlarda da görülen saç dökülmeleri, saçların yeterli bir vitamin beslenmesinden yoksun kaldığını göstermektedir. Kullanılan şampuanların bakım konusunda tek başına yetersiz olduğu gerçeği göz ardı edilmeksizin gerekli desteğin losyon kullanımı ve serum kullanımı ile verilmesi gerekmektedir. Saç dökülmesine çözüm rephair saçların gerek duyduğu desteği eksiksiz olarak bireylere sunup, sağlıklı saçlara kısa sürede kavuşulmasını sağlamaktadır.
sac-dokulmesine-cozum
Doğru bir seçim olmasını sahip olduğu bileşimlerle ispatlayan Rephair, saçların dökülmesine neden olan DHT hormonların ortadan kalkmasını HSOR enzimleriyle sağlamaktadır. DTY uyguladığı baskı ile vücuttan atılmasını sağlayan ürün, saç bakımına dökülmelerin önüne geçerek katkı sağlamaktadır. Yer alan bileşenleri saç oluşumunda yer alan evreleri dikkate alarak her verenin güçlü sonuçları sunmasını sağlamaktadır. Oluşan gelişme evresinde saç tellerinin gelişimine katkı sağlayarak istenilen nitelikte bir saç sağlığının elde edilmesine yardımcı olmaktadır. Saçın gerileme dönemine girdiği anda yaşanacak olan dökülen saç ve yerine yeni saç oluşumunda dökülmelerin gerilemesini, oluşumda da güçlü saç tellerinin deride yer almasına katkı sağlamaktadır. Bu evrelerde sunduğu etki Dermig Laboratuarlarında kanıtlanmış olup, saçının yenilenme döngüsünde saçta istenilen optimum etkisinin yer almasını sağlamaktadır. Rephair güvencesiyle elde edilerek, sağlıklı saçlar koruma altına rahatlıkla alınabilmektedir. Kolay bir kullanım özelliği ile şampuan, losyon ve serum şekilde yer alan ürün, saçın yıkanma ihtiyacı paralelinde şampuanı kullanılmaktadır. Yıkanma sorunu olmadan kullanılan losyon ise temiz ve kuru saça rahatlıkla uygulanabilmektedir. Yer alan serum basit bir işlemle rahatlıkla derinin diplerinde masaj yardımıyla hücrelerin canlanmasını sağlayabilmektedir. Sağlıklı bir sonucun elde edilmesi adına üç ürününde birbirini tamamlayıcı nitelikte olması nedeniyle kullanılması önerilmektedir.

Rephair, içerdiği Capigen bileşeniyle saçların güçlenmesine yardımcı olmaktadır. Beslenme ihtiyaçlarını sağlayan bu bileşim gerek duyulan vitaminin deri tarafından alınmasını sağlamaktadır. Yer alan bitki özünün özel maddeleri ise Saw Palmetto olup, saç köklerine ve saç tellerine etki ederek üzerinde yer alan olumsuz problemlerin giderilmesine yardımcı olmaktadır. Kullanılan Rephair saçın gerekli olan nem dengesini sağlayıp, koruma altına alarak saçların canlılığının süreklilik oluşturmasını sağlamaktadır. Sodium ve Benzoate koruyucularıyla bakteri üremisini engelleyerek uzun süreli bir saç kullanımın sorunsuz bir şekilde yer almasına sağlamaktadır. Yapılan klinik testler sonucunda ürünün anagen döneminde artış sağladığı, telogen döneminde dökülmede azalma sağladığı ve saç mesafesinde azalma ispatlanmıştır.

Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?
Rephair ürün siparis Rephair ürün bilgi